Akademia Kompetencji ZPP Częstochowa
Zapraszamy na drugie w tym sezonie spotkanie w ramach Akademii Kompetencji ZPP Częstochowa. Szkolenie kierujemy do kadry menadżerskiej i właścicieli firm pod których potrzeby profilowany jest cały cykl.

Akademia Kompetencji ZPP Częstochowa to cykl szkoleń, dedykowanych rozwojowi kompetencji miękkich. Szkolenia będą dotykać takich tematów jak: komunikacja w zespole, sposoby na pozyskiwanie nowych klientów, doskonalenie komunikacji interpersonalnej.

Już 17 listopada odbędą się warsztaty na temat:
Sprzedaż, czyli taniec z klientem. Czy aby na pewno stawiamy te same kroki?”.

Gdzie?
Spotkanie on-line – ZOOM
Link otrzymasz po rejestracji.

Kiedy?
17 listopada (wtorek), godz.: 9:00

Rejestracja:
Zachęcamy do informowaniu o wydarzeniu i zaproszenia znajomych przedsiębiorców.

O warsztatach:
Lubimy kupować, ale nie lubimy, kiedy ktoś nam coś sprzedaje.
Spotkanie handlowca z klientem staje się grą w „kto kogo przechytrzy”. Nie jest to korzystne dla żadnej ze stron. Jak zatem prowadzić proces sprzedażowy na zasadach partnerskich?

Szkolenie poprowadzi członek ZPP Częstochowa: Oskar Kazibudzki, który jest certyfikowanym trenerem, coachem i konsultantem. Jest również mężem, ojcem i przyjacielem. Wie, że rozwój świadomości ludzi wpływa bezpośrednio na jakość ich życia. Przez swoją pracę oraz realizowane projekty uczy siebie i innych tych wszystkich praktycznych umiejętności, które wpływają na poprawę ich relacji, osiągnięć, efektywność biznesu, czy pracy. Po prostu wierzy, że człowiek jest kimś więcej niż o sobie sądzi.

Od ponad 20 lat prowadzi różne projekty biznesowe. Od prawie 25 lat świadomie pracuje nad swoim rozwojem. Od 10 lat poświęca się projektom łączącym pasję z biznesem. Jako trener spędził na salach szkoleniowych blisko 8000 godzin ucząc innych. Pracował zarówno z przedsiębiorcami, urzędnikami, sportowcami, nauczycielami i ekspertami. Działa w branży IT, finansowej, medycznej, FMCG, automotive, prawniczej, usługowej, produkcyjnej, instytucji publicznych i szkolnictwa. Jako coach pomaga ludziom w osiąganiu ich celów i pokonywaniu przeszkód, a jako konsultant doradza w przedsiębiorstwach, jak usprawnić pracę i strategię działania. Stawiając na ciągły rozwój osobisty, poprawę komunikacji i hart ducha fascynuje się ludźmi, ich motywami, sposobem myślenia i wpływem zachowań na otaczający świat.

W życiu stara się być tu i teraz czerpiąc z każdej chwili. Taka postawa daje mu maksymalną efektywność przy realizacji przyszłych projektów i pozwala cieszyć się wspaniałymi chwilami spędzonymi z rodziną.

• Certyfikowany Trener Systemy Sprzedaży Sandler Training®
  • Certyfikowany Trener FinxS Sales Assessment®
  • Certyfikowany Trener Persolog®
  • Certyfikowany Trener MIndSonar®
Liczba miejsc na szkoleniach jest ograniczona. Pierwszeństwo w zapisach mają Członkowie ZPP Częstochowa, ale w przypadku niezapełnienia wszystkich miejsc, serdecznie zapraszamy również przedsiębiorców niezrzeszonych. Obowiązuje rejestracja – formularz znajduje się powyżej.