Akademia Kompetencji ZPP Częstochowa
Zapraszamy do obejrzenia zapisu webinar pt. „Prosta Spółka Akcyjna – wpływ na rozwój przedsiębiorstw i zwiększenie zatrudnienia”, który odbył się w środę 30 czerwca 2021 roku w ramach Akademii Kompetencji ZPP Częstochowa.

Prosta spółka akcyjna jako nowa forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce będzie w nadchodzących latach przedmiotem dużego zainteresowania. Zapraszamy na spotkanie, podczas którego poruszymy następujące zagadnienia:

1. Prosta Spółka Akcyjna – najważniejsze cechy, wady i zalety.
2. PSA – Prosta Spółka Akcyjna, a inne formy prowadzenia działalności.
3. Czy tylko dla startupów? Czyli kto może, a kto powinien prowadzić biznes w formie PSA.
4. Wpływ nowej formy prowadzenia działalności na rozwój przedsiębiorstw i zwiększenie zatrudnienia.

Naszymi ekspertami są:
Dominik Moskalik – Sekretarz Departamentu Prawa i Legislacji ZPP
Andrzej Knop – Prezes ZPP Częstochowa
Piotr Wytrych – Wiceprezes ZPP Częstochowa

Webinar kierujemy do kadry menadżerskiej i właścicieli firm pod których potrzeby profilowany jest cały cykl.

Akademia Kompetencji ZPP Częstochowa to cykl szkoleń, dedykowanych rozwojowi kompetencji miękkich. Szkolenia będą dotykać takich tematów jak: komunikacja w zespole, sposoby na pozyskiwanie nowych klientów, doskonalenie komunikacji interpersonalnej.