ArsMironia
ArsMironia jest członkiem ZPP Częstochowa

ArsMironia

Działamy kompleksowo: od wykonania dokumentacji przedwykonawczej, przez wnioski o dotacje, aż po realizację prac przy zabytku.
ArsMironia to firma zajmująca się kompleksową renowacją obiektów zabytkowych. Pod tym szyldem działamy od 2012 roku.

Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu złożonych prac konserwatorskich i remontowo-budowlanych w obiektach zabytkowych wysokiej klasy.
Dzięki takiemu połączeniu kompetencji, doświadczenia i wiedzy eksperckiej z zakresu konserwacji i restauracji dzieł sztuki oraz umiejętności dobrania odpowiedniego zespołu profesjonalistów z różnych dziedzin, jesteśmy w stanie zrealizować nawet najbardziej wymagające projekty.
Podejmujemy się kompleksowych rozwiązań konserwatorskich, budowlanych, badawczych i projektowych dostosowanych do uwarunkowań danego obiektu. Gwarantujemy terminowe wywiązywanie się z powierzonych nam prac, na najwyższym poziomie konserwatorskim i budowlanym.

Dajemy gwarancję odbioru realizowanych prac przez Urząd Konserwatora Zabytków!

Dajemy gwarancję rozliczenia otrzymanej dotacji ze środków zewnętrznych!

Firma posiada własne zaplecze, dzięki któremu podejmuje kompleksowe prace konserwatorskie i renowacyjne przy obiektach zabytkowych o różnorodnej specyfice. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem technicznym, zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników.
Współpracujemy z ekspertami z dziedzin pomocniczych: archeologami, chemikami, historykami sztuki, a także architektami, konstruktorami oraz innymi specjalistami z branży budowlanej.

Nasza pracownia renowacji zabytków zlokalizowana jest w centralnej Polsce, w Piotrkowie Trybunalskim (50km od Łodzi).

tel.: 784 904 731

e-mail: biuro@konserwacja-zabytkow.pl

www.konserwacja-zabytkow.pl

Poznaj pozostałych członków ZPP Częstochowa