Relacja z seminarium prawnego nt. nowego ładu – 2021.11.09

Relacja z seminarium prawnego nt. nowego ładu – 2021.11.09
9 listopada 2021 zorganizowaliśmy Seminarium Prawne „przygotuj się na nowy ład” przy współpracy z partnerami Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A., BNP Paribas Bank, Partnerskie Kluby Biznesu oraz JOWES – Jurajski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej.
 

Spotkaliśmy się w Hotelu Arche w Częstochowie gdzie mięliśmy okazję wysłuchać prelekcji Daniela Kazimierskiego oraz Marcina Barczyka z Kancelarii KBZ Żuradzka & Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni .

Zmiany podatkowe „nowego ładu” budzą dużo emocji i zmuszają do kalkulacji każdego przedsiębiorcę. Nie ma złotego rozwiązania, które pasuje do każdego biznesu.

Do naszego związku przystąpiły 2 nowe firmy, których przedstawiciele otrzymali certyfikaty członkowskie. Witamy wśród członków ZPP:

  1. Asten Group sp. z o.o – w ramach struktury Firmy funkcjonuje siedem marek specjalizujących się w różnych obszarach biznesu: handlu, dystrybucji, projektowaniu graficznym oraz zarządzaniu zasobami ludzkimi.

  2. KBZ Żuradzka & Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni – to zespół doświadczonych Radców Prawnych i Adwokatów w Katowicach, których misją jest dostarczenie właściwych rozwiązań prawnych.

Aby być na bieżąco, zapisz się do newslettera (formularz znajduje się na stronie głównej), polub nasz profil na FB i LinkedIn oraz odwiedzaj naszą stronę internetową.

Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu.

Szymon Kryczka

(Członek Rady Nadzorczej ZPP Częstochowa)

Wysłuchaj podsumowania seminarium Prawnego przygotowanego przez naszego patrona medialnego Radio Jura i wypowiedzi Aneta Janik-Barciś, dyrektor zarządzająca ze Związku Przedsiębiorców i Pracodawców w Częstochowie oraz Artura Szmaciarskiego, kierownika Jurajskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej:

Podsuowanie spotkania patrona medialnego TV Orion