Prezes

Urodzony 5 maja 1984 r. w Częstochowie. Absolwent Uniwersytetu im. Jana Długosza w Częstochowie na kierunku informatyka. Karierę zawodową zaczynał od pracy dla Telekomunikacji Polskiej, aktualnie Orange.

Od 2007r przedsiębiorca w branży IT, specjalizuje się m.in. w sprzedaży na rynku e-commerce do odbiorców z segmentów b2c oraz b2b, a także w rozwiązaniach informatycznych dla biznesu.

Współpracuje z firmami zarówno z sektora MŚP jak i dużymi korporacjami – m.in. od 2009 r. został jednym z pierwszych lokalnych partnerów biznesowych P4 sp. z o.o. właściciela sieci telefonii komórkowej PLAY.

W 2015 r. był wśród założycieli zarządu lokalnego oddziału Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, obecnie członek zarządu tej organizacji. Aktywnie angażuje się w działalność na rzecz lokalnych przedsiębiorców i miasta.

Aktualnie jest członkiem zarządu w trzech spółkach zajmujących się sprzedażą i usługami w branży IT, łączy budowanie strategii z nowoczesnym marketingiem i nadzorem nad projektami IT.

Prywatnie pasjonat nowych technologii, turystyki i sportu. Łączy tę pasję  z biznesem poprzez udział i sponsoring w Klubie Biznesu przy lokalnym klubie piłkarskim, a także jako sponsor drużyny siatkarskiej i jej aktywny zawodnik.

W życiu i biznesie wspiera go żona Elżbieta, posiadają dwójkę dzieci.